Stary Młyn - Funkcjonalność i komfort użytkowania

Budynek zaprojektowano jako wolnostojący, 5 kondygnacyjny obiekt, wraz z parkingiem podziemnym, w układzie korytarzowym z dwoma klatkami.

Dach płaski z fotowoltaiką, ostatnia kondygnacja techniczna z kotłownią gazową i pompami ciepła. Mieszkania zaprojektowane jako jedno, dwu i trzypokojowe. Powierzchnie użytkowe lokali kształtują się od 30,59 do 65m2.

Na parterze zaprojektowane dwa lokale usługowe z funkcją nieuciążliwą lub handlową np. Sklep Żabka/fryzjer itp. W klatce A zlokalizowano 41 mieszkań, w klatce B 19 mieszkań. Mieszkania na parterze będą miały wydzielony taras z terenem zielonym do wyłącznego użytkowania, natomiast mieszkania położone wyżej, balkony oraz loggie.

Miejsca parkingowe w hali garażowej w przyziemiu budynku w ilości 50 m.p. oraz 15 m.p naziemnych. Miejsca parkingowe w hali garażowej w przyziemiu budynku w ilości 50 m.p. oraz 15 m.p naziemnych, miejsca parkingowe w hali garażowej w przyziemiu budynku w ilości 50 m.p. oraz 15 m.p naziemnych.

 

Ogrzewanie, klimatyzacja, Instalacje

Ogrzewanie podłogowego zasilane przez pompy ciepła, pomocniczo z kotłowni; części wspólne oraz pompy ciepła zasilane dzięki fotowoltaice.

 

Stan deweloperski

Zawiera okna PCV trzyszybowe z klamką, trójfazowa, z włącznikami oraz gniazdkami, bez opraw świetlnych, Instalacja telewizji kablowej -podtynkowa, Światłowód, windy.


STARY MŁYN


 

Wyjątkowa inwestycja w Legnicy!

Budynek zaprojektowano jako wolnostojący, 5 kondygnacyjny obiekt, wraz z parkingiem podziemnym.
Powierzchnie użytkowe lokali kształtują się od 30,59 do 65m2.O Inwestycji Dostępność mieszkań